APIE MUS

Paslaugos

Jau turint daugiau kaip 10 metų asmeninės patirties nuotekų tvarkymo srityje, buvo įsteigta uždaroji akcinė bendrovė "Vanduovis", kuri dabar veikia dvylika metų. Per tą laiką sukauptos žinios nuo valymo įrenginių gamybos ir veikimo technolgijų iki montavimo ir priežiūros darbų atlikimo. Įgyta patirtis ne tik įrengiant vandentvarkos sistemas individualiuose namuose, bet ir gamybiniuose - pramoniniuose objektuose su specifiniais valymo įrenginiais. Nors įmonės pagrindinė veikla - nuotekų valymo įrenginių pardavimas, montavimas, priežiūra bei remontas, tačiau nuo pat veiklos pradžios tikslas buvo suteikti klientui visas su vandentvarka susijusias paslaugas tiek pastato viduje, tiek lauke. Visos tokios paslaugos užsakovui pasiūlomos ir dabar.

Konsultuojame ne tik apie nuotekų valymo įrenginių, bet ir vandens gręžinių, vandentiekio, drenažo ir lietaus vandens nuvedimo sistemų, laistymo ir drėkinimo sistemų, vandens gerinimo filtrų parinkimą, projektavimą ir darbų atlikimą Jūsų namų valdoje, ūkininko sodyboje ar mažoje įmonėje.

Vietovės gruntas, gruntinio vandens lygis, išvalyto (taip pat drenažinio ir lietaus) vandens išleidimo galimybės – tai svarbiausios sąlygos lemiančios nuotekų valymo įrenginių parinkimą ir jų montavimo sudėtingumą.
Įvertinę šias aplinkybes ir Jūsų poreikius, pateikiame visą objekto vandentvarką apimantį sprendimą ir pasiūlymą darbų atlikimui.

Atstovaujame, parduodame ir montuojame Lietuvos gamintojo UAB “Traidenis“ biologinio nuotekų valymo įrenginius, atitinkančius Lietuvoje veikiančius įstatymus ir reglamentus.
Pristatome ir kokybiškai sumontuojame įsigytą biologinį nuotekų valymo įrenginį Jūsų namų valdos sklype, sodyboje ar sodų bendrijoje ir pan.
Kartu su partneriais galime pasiūlyti sumontuotų valymo įrenginių priežiūros paslaugas - aktyvaus dumblo atvežimą, įrenginių paleidimą, perteklinio dumblo išvežimą.
Atliktiems darbams suteikiame garantijas. Dirbame visoje Lietuvoje.

Parduodame

Parduodame ir pristatome į objektą UAB "Traidenis" pagamintus nuotekų valymo įrenginius, talpas, siurblines, šulinius, o taip pat visas papildomas dalis reikalingas kokybiškam valymo įrenginių darbui.

Parduodame "Secoh" gamintojo įvairaus našumo orapūtes, kurios reikalingos biologinio valymo įrenginių darbui. Taip ir naujas dalis orapūčių remontui.

Sukomplektuojame pagal užsakymą ir atvežame į objektą visus kanalizacijai, vandentiekiui, drenažui reikalingus vamzdžius, fasonines dalis, šulinius, sklendes ir kitas komplektines medžiagas.

Šiek tiek istorijos